Piszemy, tworzymy, blogujemy i fotografujemy już od 10 lat.

Kilka słów o nas i... o mnie, czyli Katarzynie Biernackiej.

iMedia Solutions założyłam w 2012 roku. Od samego początku cel działania firmy był prosty. Robię agencję butikową, która stawia na indywidualny kontakt z klientem. W tym przypadku nie brzmi to jak banał. Osobiście nadzoruję wszystkie prace, które wykonywane są na ich blogu czy stronie. Z większością moich klientów pracuję już od kilku lat. To chyba najlepsza rekomendacja.

Razem z moim zespołem świadczę specjalistyczne usługi w zakresie copywritingu i SEO copywritingu. Specjalizujemy się w projektowaniu i redagowaniu treści na blogi firmowe oraz e-sklepów, a w szczególności w przygotowywaniu content planów, tworzeniu treści specjalistycznych i poradnikowych, mających na celu poprawę widoczność witryny w wynikach wyszukiwania i napędzenie ruchu.

Słowem: tworzymy treści, które wbijają ich na wyższe pozycje.

Obecnie iMedia Solutions tworzy content manager, dwóch copywriterów i fotograf od biznesowych kadrów.

Kim jesteśmy?

Katarzyna Biernacka

content manager & SEO content specialist

601 390086


Właścicielka iMedia Solutions, specjalistka od SEO copywritingu i content marketingu.

W firmie zajmuje się redagowaniem skutecznych treści, przygotowywaniem planu kontentu na witryny i blogi firmowe.  

Z wykształcenia polonistka (Uniwersytet Jagielloński) z pasją do językoznawstwa kognitywnego i onomastyki oraz specjalistka e-marketingu (Studia Podyplomowe Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego).

Witryna osobista

Redaktor prowadzący portalu stronaozegarkach.pl

„Content marketing działa, jeśli produkujesz treści zgodne ze sztuką dziennikarską: na czas, bliskie czytelnikowi, mające ciężar gatunkowy, użyteczne”.